• Le chevron_right

      На вниманието на „синята“ общественост!

      news.teftera.com / Levski • 20 February 2024

    Левскари,

    Днес, 20 февруари, „ПФК Левски“ изплати 1 150 000 лева главница от дълга към Националната агенция по приходите. По финансови разчети на клуба, до средата на месец април 2024 година, ще бъде погасена и останалата част главница от дълга към НАП.

    С днешна дата „ПФК Левски“ изплати и 800 000 лева към доставчици и партньори на клуба.

    От месец май 2023 година клубът заплаща регулярно всички текущи задължения – ДДС, данък общ доход и осигуровки и по този начин не трупа никакви нови задължения.

    Ръководството на „ПФК Левски“ уверява всички привърженици, че прави всичко възможно в най-кратки срокове финансовите задължения да бъдат окончателно разрешени.

    Благодарим Ви за подкрепата, която оказвате на клуба и отбора. Нашият млад отбор се нуждае от Вас.

    Само „Левски“!

    Материалът На вниманието на „синята“ общественост! е публикуван за пръв път на ПФК Левски София .