• Le chevron_right

      Стоилов: Не съм доволен от играта (ВИДЕО)

      news.teftera.com / Levski • 31 March 2023

    Станимир Стоилов не бе доволен от играта на своите възпитаници, въпреки победата с 2:0 срещу „Ботев“ (Враца) в контролен мач.

    „Ако трябва да съм честен, въобще не съм доволен от сериозността, от динамиката на играта и от желанието на футболистите. Паузата им дадох да почиват и тренировъчният прозец през седмицата, който не беше на нужното ниво, им се отрази и на терена. В крайна сметка те нямат вина, вината е в нас, треньорите. Ще имам сериозен разговор върху поведението на терена. Нямахме организация, но имахме непринудена пауза и трябва да търсим проблемите само в нас. Имаме още една седмица с оглед на дългата пауза да намерим ритъма на игра. Имаме още контроли, които трябва да изиграем в значително по-добро темпо“, недоволен бе Мъри.

    „Това беше най-важната тренировка, предупредих ги, че трябва да играят както трябва. Има футболисти, които искат шанс, а сега на терена виждате какво е поведението им. Не може футболистите на „Левски“ да играят с този ритъм и това желание“, категоричен бе треньорът на „сините“.

    „Футболисти, които получават шанс в контролите, трябва да ги защитават. Видяхте и представянето на Патрик. Хора, които играят малко, трябва да се борят за мястото си. Тези футболисти, които не се борят, напускат „Левски“ и след това няма връщане“.

    Материалът Стоилов: Не съм доволен от играта (ВИДЕО) е публикуван за пръв път на ПФК Левски София .